e-mail: office-ZVNC-uniquereal.sk

Energ. certifikát:Nemá

ID inzerátu:1829

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

UniQue Real Vám ponúka na predaj 6-izbovú nehnuteľnosť s dvoma bytovými jednotkami v obľúbenej lokalite mesta Nové Zámky.
Pôvodný rodinný dom bol postavený z kvádra a pálenej tehly v r. 1975 na pozemku s výmerou 631 m² a v r. 2001 bola vybudovaná nadstavba podkrovia z pórobetónu zn. Hebel. Nehnuteľnosť má zastavanú plochu 145 m² a disponuje dvoma bytovými jednotkami s podlahovou plochou cca 2 x 130 m² a suterénom s rovnakou výmerou.
Dispozícia suterénu:
* garáž s automatickou bránou, montážnou jamou a novou liatou podlahou,
* miestnosť so vstavanými skriňami a taktiež novou liatou podlahou,
* hobby miesnosť/vinotéka,
* kuchynka/práčovňa (sporák, pračka, sušička, chladnička),
* dielňa,
* sklad,
* technické zázemie.

Dispozícia bytu na prízemí:
* vstupná predsieň so schodiskom,
* priestranná hala (momentálne slúžiaca aj ako pracovňa) s klimatizačnou jednotkou (5 kW),
* obývačka,
* spálňa so vstavanými skriňami,
* priestranná kuchyňa (na mieru vyrobená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi) s jedálňou, špajza,
* kúpeľňa so sprchovacím kútom,
* samostatná toaleta,
* schodisko do suterénu.
Toto podlažie spolu so suterénom prešlo v r. 2016 kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené všetky rozvody a potrubia; bolo vybudované elektrické podlahové kúrenie na prízemí, bol vymenený plynový kotol a radiátory v suteréne. Na prízemí sú drevené eurookná aj vchodové dvere, je tu namontovaný alarm.

Dispozícia bytu v podkroví:
* priestranná hala s jedálenským stolom a klimatizačnou jednotkou (5 kW),
* 4 samostatné izby (obývačka, detská izba, študovňa/pracovňa, spálňa),
* kuchyňa so špajzou,
* kúpeľňa so sprchovacím kútom a rohovou vaňou,
* samostatná toaleta,
* technická miestnosť.
Vykurovanie je tu zabezpečené samostatným plynovým kotlom a radiátormi.
Na pozemku sa okrem rodinného domu nachádza drevený altánok (36 m²) s exteriérovým nábytkom, garáž s automatickou bránou, altánok na zaparkovanie 1 auta a náraďovňa. Zvyšok pozemku tvorí krásne udržiavaná okrasná záhrada s tujami, okrasnými stromami, ružami, rododendronmi a trávnikom. Trávnik je udržiavaný automatickou kosačkou a polievanie zabezpečuje automatická závlaha. Brána do dvora je takisto automatická.

V máji 2023 prebehla posledná etapa rekonštrukcie domu - obnova šindľovej strechy. Dom má 2 samostatné odberné miesta elektriny a plynu, voda je spoločná.
Nehnuteľnosť sa nachádza v obľúbenej lokalite blízko násypu rieky Nitra a svojou veľkosťou ponúka okrem možnosti bývania aj možnosť využitia jej časti na podnikateľské účely. Dom sa predáva s kompletným zariadením.
Veľkým plusom danej nehnuteľnosti je jej top stav bez nutnosti ďalších investícií.

Cena: 435 000 €

V cene je zahrnutý právny servis spojený s vyhotovením rezervačnej dohody a kúpnej zmluvy, ako aj základný poplatok za podanie návrhu na vklad nehnuteľnosti na katastrálnom úrade a asistencia pri zmene odberateľa energií.

Kontakt k obhliadke: Mgr. Denisa Tomašica Zacharides

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Tomašicová
Telefón:0905146244
E-mail:denisa.tomasicova-ZVNC-uniquereal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností