Tel.: +421 908 815 888

+421 908 833 633

e-mail: office-ZVNC-uniquereal.sk

NA PREDAJ NADŠTANDARDNÝ RD S BAZÉNOM V KOMÁRNE

Cena: 137 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Komárno
Obec:Komárno
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:5
Úžitková plocha:320 m2
Plocha pozemku:600 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:759

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj náročne zrekonštruovaný rodinný dom v Komárne. Na 6 árovom pozemku sa nachádza nadštandardne zrekonštruovaný a zariadený dom, menší obývateľný záhradný dom, oddelený priestor pre podnikanie s vlastným vchodom, krásny uzatvorený dvor s parkovou úpravou a bazénom s rozmermi: 6m x 3m x 1,3m, altánok, garáž, pivnica a dve studne.

Rodinný dom:
Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza veľká otvorená hala ktorej dominuje funkčná krbová pec. Súčasťou haly je kuchynský priestor, jedálenská časť a relaxačný kútik. Ďalej je tu spálňa, pracovňa, komora s kotolňou a 2x kúpeľňa s toaletou. V podkroví je hosťovská izba so zabudovanou skriňou. Vykurovanie domu zabezpečuje kvalitný kondenzačný kotol značky Viessmann napojený na podlahové kúrenie a radiátory. Príjemnú klímu počas letného obdobia zabezpečujú dve klimatizačné jednotky. Dom je zabezpečený alarmom a predáva sa čiastočne zariadený - detaily pri obhliadke.

Záhradný dom:
Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza dieľňa, sklad, predsieň so sedením, jedáleň s kuchnskou časťou. V podkroví je spálňa a kúpeľňa s toaletou. Dom je klimatizovaný a vykurovaný je elektrickými konvektormi. Predáva sa takmer kompletne zariadený.

Podnikateľský priestor:
Veľká miestnosť, sociálne priestory a sklad. Podnikateľský priestor je v prípade potreby možné kedykoľvek zrušiť a zväčšiť si tým obytnú plochu domu.

Výhody: Vďaka vhodnému usporiadaniu budov a oploteniu mimoriadne súkromie, vyhľadávaná lokalita, kvalitná rekonštrukcia, možnosť podnikania a bývania pod jednou strechou.

Cena 137 000 €

Kontakt k obhliadke:
Daniel Orvoš, Ing.:0905422818
daniel.orvos-ZVNC-uniquereal.sk
www.uniquereal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Daniel Orvoš, Ing.
Telefón:0905422818
E-mail:daniel.orvos-ZVNC-uniquereal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2