e-mail: office-ZVNC-uniquereal.sk

Energ. certifikát:neuvedené

ID inzerátu:643

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 5 izbový rodinný dom v Komárne. Dvojpodlažný zateplený RD z roku 2007 leží na pozemku 310m2 vo veľmi dobrej lokalite mesta.
Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň, priestranná otvorená obývacia izba prepojená s kuchňou (moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi), ďalšia samostatná izba, šatník, komora, toaleta a univerzálna miestnosť s možnosťou prestaby na kúpeľňu.
Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza spálňa, dve detské izby s terasou, kúpeľňa s toaletou, a technická miestnosť so šatníkom.
Kúrenie je zabezpečované novým plynovým kotlom s radiátormi, v prípade potreby je možné kúriť klimatizačnými jednotkami, ktoré však primárne slúžia na vytvorenie tepelnej pohody počas horúcich dní.
Na oplotenom pozemku sa nachádza parkovo upravená záhrada s domčekom na náradie. Dom je napojený na všetky IS.
Výhody: novší RD postavený z kvalitných materiálov, tichá lokalita neďaleko centra mesta, okamžite voľný k nasťahovaniu.
Dohoda na cene možná!

Cena dohodou

Kontakt k obhliadke:
Daniel Orvoš, Ing.:0905422818
daniel.orvos-ZVNC-uniquereal.sk
www.uniquereal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Daniel Orvoš, Ing.
Telefón:0905422818
E-mail:daniel.orvos-ZVNC-uniquereal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností