Tel.: +421 908 815 888

+421 908 833 633

e-mail: office-ZVNC-uniquereal.sk

NA PREDAJ NADŠTANDARDNÝ 6 IZBOVÝ RD V KOMÁRNE

Cena: 198 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Komárno
Obec:Komárno
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:6
Úžitková plocha:430 m2
Plocha pozemku:371 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:559

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 6 izbový rodinný dom v Komárne. Rodinný dom s úžitkovou plochou 430m2 leží na takmer 4 árovom pozemku v tichej lokalite mesta. Dom bol kolaudovaný v roku 2000 a odvtedy prešiel niekoľkými čiastočnými rekonštrukciami.

Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza predizba, priestranná obývacia izba s funkčným krbom, otvorená kuchyňa s prechodom na terasu, detská izba, spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, oddelená toaleta.

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza veľká obývacia izba, spálňa, detská izba, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou a toaleta. Celé druhé nadzemné podlažie tvorí oddelenú bytovú jednotku s oddeleným vchodom a oddeleným meraním energií. V prípade potreby je možné spojiť obe bytové jednotky do jedného celku.

Celý dom je podpivničený - v časti suterénu sa nachádza garáž pre 3 osobné vozidlá, veľká fitness miestnosť, sauna, sprchovací kút, práčovňa a skladové priestory.

Tepelná pohoda: Dom je vykurovaný dvoma plynovými kotlami napojenými na radiátory, pričom v časti domu je aj podlahové kúrenie. V spálni na druhom nadzemnom podlaží je nainštalovaná klimatizačná jednotka.

Samozrejmosťou sú plávajúce a keramické podlahy, sadrokartónové podhľady s bodovým osvetlením, drevené okná, drevené interiérové dvere so zárubňami, zabudované skrine. Na výstavbu bol použitý kvalitný stavebný materiál.

Na upravenom pozemku sa nachádza malé jazierko, trávnatá plocha, okrasné stromy a kríky.


Cena 198 000 €

Kontakt k obhliadke:
Daniel Orvoš, Ing.:0905422818
daniel.orvos-ZVNC-uniquereal.sk
www.uniquereal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Daniel Orvoš, Ing.
Telefón:0905422818
E-mail:daniel.orvos-ZVNC-uniquereal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2