Tel.: +421 908 815 888

+421 908 833 633

e-mail: office-ZVNC-uniquereal.sk

terasa 01
terasa 01
terasa
terasa

- Voľné pracovné miesto na pozíciu realitného makléra s pôsobením v Komárne a okolí

PONÚKAME:

  • zaškolenie
  • marketingovú podporu
  • kancelárske priestory
  • nápomocný tím kolegov
  • veľmi výhodný provízny systém odmeňovania

POŽADUJEME:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • záujem o realitný trh a obchodného ducha
  • chuť neustále sa vzdelávať
  • agilnosť, komunikatívnosť, dochvíľnosť, precíznosť, serióznosť a korektnosť
  • schopnosť pracovať samostatne a s plným nasadením
  • základy práce s PC, Word, Excel
  • automobil výhodou, nie však podmienkou
  • živnosť

NÁPLŇ PRÁCE:

  • monitorovanie vývoja trhu nehnuteľnosti
  • aktívne vyhľadávanie klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností
  • práca s databázou nehnuteľností
  • spolupráca s realitnými kanceláriami
  • obhliadky nehnuteľností a ich fotodokumentácia
  • nepretržitá komunikácia počas celej realizácie obchodného prípadu
  • spolupráca s katastrálnym úradom a notárskym úradom
  • marketing

Informácie o výberovom konaní:

Svoj profesný životopis a aktuálnu fotografiu nám, prosím, pošlite na e-mail: office-ZVNC-uniquereal.sk
Na základe zaslaného životopisu Vás pozveme na pohovor.

Výberové konanie sa uskutoční v Komárne.

Stručná charakteristika spoločnosti:

Naša spoločnosť UniQue Real, s.r.o. pôsobí v Nitrianskom kraji 4 roky a vo veľkej miere sa pričinila o zvýšenie kvality realitných služieb na slovenskom trhu ako aj vytvorenie pozitívneho vnímania realitných služieb a maklérov zo strany klienta.

Náš tím je zložený z profesionálov, ktorí aktívnym vzdelávaním sa v realitnej oblasti neustále rozširujú svoje vedomosti, udržujúc si tým kvalitu a úroveň poskytovaných služieb. Filozofiou UniQue Real, s.r.o. je zabezpečiť klientom profesionálny servis a starostlivosť najvyššej úrovne.

Vyhľadávanie nehnuteľností
- m2